P/A uitgeschakeld in de Beker


Op 7 november 2013 trokken de vertegenwoordigers van onze vereniging op naar Sliedrecht om te spelen in de bekerronde van de RSB. Vooraf was duidelijk dat het een zware dobber zou worden, immers de top van Sliedrecht is sowieso sterker dan onze nummers 1 t/m 4.

Tot 22.00 uur ging het allemaal nog redelijk gelijk op. Er waren wel wat scheurtjes in de stellingen, Kees kwam wat in de verdrukking en Meinte worstelde om een gelijke stand te houden. Kees zou het helemaal uiteindelijk niet kunnen houden en verloor. De anderen weerden zich dapper en speelden uiteindelijk alle drie remise. We zijn – zou je kunnen zeggen – met opgeheven hoofd uit de beker gegooid.

  1. Meinte – Robert van Rekom ½ – ½
  2. Bert – Wim Hokken ½ – ½
  3. Kees – Wout Boer 0-1
  4. Jo – Jerry van Rekom ½ – ½